kontakt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

duże i małe ogrody...

lecz każdy jest wyjątkowy

 

autorskie projektowanie i zakładanie cały kraj, zagranica, rozsądne ceny

 

t e l. 531 994 004

l i s t y @ o g r o d y . p l

 

 

Po pierwsze, ogród ...

 

 

Skontaktujcie się Państwo we wczesnej fazie planowania. Powiązania widokowe z otoczeniem, właściwe umiejscowienie budynku, zachowanie istniejących drzew, układ dróg, funkcje ogrodu - to tematy które muszą być rozwiązane w pierwszej kolejności. Koncepcja ogrodu może być harmonijna i spójna, jeśli powstanie w momencie, kiedy mamy do dyspozycji maksimum możliwości jej rozwiązania. Im więcej ograniczeń, tym często trudniej tę harmonię osiągnąć. Gdy stoi już dom, gotowy jest układ dróg i ścieżek, postawione jest ogrodzenie, wycięte są drzewa, to pewne rzeczy już są postanowione i możliwości projektowe są już w dużym stopniu ograniczone. Choć wówczas również zrobię wszystko, by stworzyć ogród Państwa marzeń.

 

Realizacja zazwyczaj przkracza oczekiwania moich Klientów. 

 

Ale właśnie dlatego to robię:)

 

 

 

 

Współpraca

 

 

Nawiążę współpracę z firmami architektonicznymi. Pracuję również w programach CAD. Posiadane oprogramowanie oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają szybko i dokładnie wykonać projekty terenów zieleni w każdym zakresie. Współpraca powinna przynieść wymierne korzyści również  biurom architektonicznym.

 

 

 

 

 

 

 

Działam na podstawie umowy o dzieło lub umowy zlecenia

dane kontaktowe

architekt krajobrazu Marek Kalicki

ul. Górnośląska 18 A

Legionowo 05 - 120

NIP 536 -102 - 90 - 74

tel. 531 994 004

l i s t y @ o g r o d y . p l

 

 

0

 

zapraszam marek kaliciki

mgr inż. architekt krajobrazu, dyplom  SGGW AR Warszawa

doswiadczenie, zawsze indywidualne projekty, rozsądne ceny

 

 

 

 

kontakt

 

 

 

 

 

2000-2015 architekt krajobrazu Marek Kalicki, wszystkie zdjęcia na stronie pochodzą z realizacji moich projektów. Powyższe zdjęcia mogą być wykorzystane na dowolnej stronie pod warunkiem umieszczenia informacji skąd pochodzą oraz aktywnym linkiem do strony www.ogrody.pl.